Ekspresa kafeje

Nr. Referencës
RF440498
Titulli i njoftimit
Ekspresa kafeje
Përshkrim
SHES TRE EKSPRESA PER KAFE ME DY GRUPE ME GJITHE MUDHINJ ME BLU KAFE EDHE MATRIALET SAPO KANE ARDHE NGA ITALIA JU MIRE PRESIM GJELOSH GJELAJ TEK RRUGA E TRENIT AFER VILES SE LAZER BLINISHTES500M PA SHKU TE TRENI MAJTAS .TE INTERESUARIT MUND TE MARRIN NE CELL,0693374503 .
EKSPRESI NJI ASHT MARKA FAEMA EDHE ME GAZ DY JANE MARKA BRASILIA OK 
Tel. : 0693374503 /vo.ky numer asht i vlefshem vetem ne gusht 30 dite

cel0672547908 faleminderit NIKO
Cel.00393391638438 ose 00393291781342 
tel.00393391638438 ose 0672592135 pavlo
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Rruga revolucioni hungarez
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2999 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Rruga revolucioni hungarez) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj