Mobileri Angjeli

Nr. Referencës
RF917547
Titulli i njoftimit
Mobileri Angjeli
Përshkrim
Ka nisur aktivitetin e saj në vitin 1996 në Vlorë. Administratori ,inxhinier Filip Angjeli i diplomuar në fakultetin e Inxhinierisë Pyjore në degën e Përpunimit të Drurit në 1978, me një përvojë 36 vjeçare ne ketë profesion. Nga viti në vit prodhimet e kësaj mobilierie kanë ardhur në rritje si në sasi, cilësi dhe shumëllojshmëri. Sot mobilieria ka marrë dimensionet e një fabrike të prodhimit të mobilieve me një teknologji bashkëkohore. Në stafin e fabrikes punojnë Arkitekte, Menaxher dhe Punonjës të kualifikuar.

Nr cel. 069 44 15 408
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Vlores
Qyteti / Zona
Vlorë
Adresa
Vlore
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 7251 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Vlores, Vlorë, Vlore) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj