TV 32" SONY BRAVIA FULL HD 3 TUNNER (SATELLITE+TER

Nr. Referencës
RF943663
Titulli i njoftimit
TV 32" SONY BRAVIA FULL HD 3 TUNNER (SATELLITE+TER
Përshkrim
Sony Bravia 3 Tunner! FULL HD: 1280 x 1024 (1080p HDTV)

Tokesor, Satelitor, Antene Analoge dhe me Lan port (internet) + usb

Mund te lidhet ne te njejten kohe, parabola, dhe antena analoge ne tunerat e tv. Eshte e mundur te shohesh ne satelit, tokesor dhe analog vetem duke perdorur telekomanden pa pasur nevoje per aparat digital satelitor ose tokesor. (moduli eshte i nevojshem)

Main Specifications : TechnologyTFT active matrix Features Auto noise reduction, Advanced Contrast Enhancer circuit (ACE), AppliCast, BRAVIA ENGINE 3, LightSensor Technology, Automatic Format Detection (AFD), Live Colour Creation. HDCP Compatible etc.

Dimensions & Weight Details 
Panel without stand - 79.8 cm x 8.9 cm x 53.6 cm x 12 kg
Panel with stand - 79.8 cm x 25.9 cm x 58.4 cm x 14.5 kg

Network & Internet Multimedia 

Multi-channel PreviewPicture-and-picture (PAP), picture-in-picture (PIP) 
4 x HDMI (19 pin HDMI Type A)
1 x VGA input (15 PIN HD D-Sub (HD-15))
1 x component video input (RCA phono x 3)
1 x composite video/audio input (RCA phono x 3)
1 x headphones (mini-phone stereo 3.5 mm)
1 x audio line-out (RCA phono x 2)
2 x SCART (RGB) (21 PIN SCART)
1 x S-Video input (4 PIN mini-DIN)
1 x network (RJ-45)
1 x audio line-in (RCA phono x 2)
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2915 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj