TABLET VTECH STORIO ( 3- 8 VJEC )

75.00 €
Nr. Referencës
RF173331
Titulli i njoftimit
TABLET VTECH STORIO ( 3- 8 VJEC )
Përshkrim
TABLET  VTECH  STORIO I RI TOUCHSCREEN  ME 3 DISKETA  DHE KARTE MEMORIE 8 Gb, i ARDHUR NGA ITALIA. ME 10 FUNKSIONE

 
tregime te animuara
të mësuarit për të lexuar
lojëra edukative
 Fjalor vizual
të mësuarit për të shkruar
vizatim
album retouching i fotografive
mp3 player
video
 
Paketa përmban:
1- tabletë historiografia
2- diskete  lojë Rufus vjen në qytet
3- diskette McQuuen
4- diskette Toy Story 3
5- udhëzim manual
6- kabell  usb
 
 
http://www.vtech.es/storio-cms

https://youtu.be/Atw896O2Y8s
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Blloku
Adresa
rruga Marko Boçari, Tirana, Albania
Kodi postar
1001
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • tjeter cmim

  tjeter cmim ka kjo mirela?
  remi / 13.03.2015 17:39
 • cmimi

  Cmimi eshte 10.000 ( te reja ). Pasi Tableti eshte i ri dhe me aksesore shtese. Faleminderit
  mirela / 14.03.2015 00:20
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Blloku, rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, 1001) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj