SHITET TABLET INNO HIT 70 EURO!! SUPER OFERTE!! NR KONTAKTI: 0662233310

70.00 €
Nr. Referencës
RF108866
Titulli i njoftimit
SHITET TABLET INNO HIT 70 EURO!! SUPER OFERTE!! NR KONTAKTI: 0662233310
Përshkrim
TABLETI INNO HIT iha c0901(i bardhe) : 
 Sistem Operativ Android 4.0 
 Ekran9 inc 
 Suporton 3G ,ka USB OTG 
 Adattatore OTG) 
 Fotokamera frontale 
 WI-FI 
 Mp3 / Mp4 / AVI / MKV 
 Memoria 512 MB DDR2 +4 GB ROM,Suporton Micro SD deri ne32 Gb 
Batteria Lithium-ion battery 4000 mAh. 
Ka ardhur nga Italia dhe eshte rreth 5 muaj i perdorur. Ne cmim perfshihet dhe kasa e zeze.
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2054 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj