Anti-Virus Kaspersky Internet Security 2016 1PC/vit

25.00 $
Nr. Referencës
RF136256
Titulli i njoftimit
Anti-Virus Kaspersky Internet Security 2016 1PC/vit
Përshkrim
Shesim licensa te rregullta Antivirusi Kaspersky Internet Security 2016
me cmime te arsyeshme
1 Vit /1License  = 25  Dollare
Për Individe , Kompani që kërkojnë në sasi më shume se =<20 Licensa  ka cmime tjera.
Licensa eshte Lehtesisht e Vertetueshme qe eshte e rregullt duke krijuar nje llogari ne "my.kaspersky".
Cmimi real:
www.kaspersky.com
Cyberthreat map
Cybermap
Per Me shume Informacion Kontakto ne Nr e telit Meposhte.
Kontakto:
+355 (0)672832470  WhatsApp ,Viber
Licensat vlejne dhe per Bashkeatdhetaret ne Europe
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
 • 1434 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
$/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj