Anti-Virus Kaspersky Internet Security 2016 1PC/vit

25.00 $
Nr. Referencës
RF172943
Titulli i njoftimit
Anti-Virus Kaspersky Internet Security 2016 1PC/vit
Përshkrim
Shesim licensa te rregullta Antivirusi Kaspersky Internet Security 2016
me cmime te arsyeshme
1 Vit /1License  = 25  Dollare
Për Individe , Kompani që kërkojnë në sasi më shume se =<20 Licensa  ka cmime tjera.

Licensa eshte Lehtesisht e Vertetueshme qe eshte e rregullt duke krijuar nje llogari ne "my.kaspersky".
Cmimi real:
www.kaspersky.com
Cyberthreat map
Cybermap
Per Me shume Informacion Kontakto ne Nr e telit Meposhte.
Kontakto:
+355 (0)672832470  WhatsApp , Viber
Licensat vlejne dhe per Bashkeatdhetaret ne Europe
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • nje software me shume vlere

  nje software me shume vlere, dhe nje cmim ultra je nje super shites bledo te falenderoj vlla :)
  visi / 30.07.2014 18:26
 • punen bejme

  :) rrofsh
  Bledi / 30.07.2014 18:28
 • shume i falenderuar dhe nga ana ime

  shume i falenderuar dhe nga ana ime bledo
  besi / 30.07.2014 18:29
 • super siguri

  super siguri nga ky KIS
  endriti / 30.07.2014 18:31
 • KIS

  Per disa aplikacione qe kohet e fundit kane dale si viruse "koobface" e shume te tjera KIS nuk te lejon te hapesh Linket online dhe shume site te pista mashtruese qe egzistojne ne ditet e sotme eshte super program, pra ky nuk eshte vetem nje antivirus i thjeshte, apo jo cuna apo jam gabim
  visi / 14.08.2014 15:59
 • KIS

  Persh visi, nje sqarim i vogel cfare eshte nje siguri Interneti (Internet security) shko:
  http://en.wikipedia.org/wiki/Internet_security
  bledi / 14.08.2014 16:12
 • Per 10 licensa cfare?

  Per 10 licensa cfare cmimi ka, ka ndonje ulje ? Cfare sitemi operativ punojne mire ,ose me mire cfare sasie RAM kerkon qe te punojen mire. nuk behet fjale vetem per fjale. jam ne pritje ...
  Remi / 28.08.2014 21:35
 • Per 10 licensa cfare?

  persh Remi per kompani ,ose per nje sasi =<10 15euro licensa, ose ne total 150euro .
  Bledi / 22.09.2014 13:21
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
$/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj