Alpha POS-i

1.00 €
Nr. Referencës
RF149689
Titulli i njoftimit
Alpha POS-i
Përshkrim
Softuer i modeluar për biznese tregtare, që kryejnë shitje me pakicë dhe shumicë.
 
Alpha POS-i ofron: regjistrim të shpejtë, lehtësi në përdorim; shpejtësi në shërbimin ndaj klientëve tuaj, gjenerimin në çast të raporteve për shitjet, arkëtimet, inventarin, debitorët.
 
I programuar dhe i modeluar për të ofruar siguri të të dhënave të biznesit tuaj dhe për të siguruar vazhdimësi të punës në çdo çast. I përshtatur si për të punuar në një kasë shitjeje, edhe në një rrjet kasash të lidhur me një kompjuter administrator. Alpha POS-i është ndërtuar për të punuar i pavarur në rastet e shkëputjes së rrjetit dhe  përditëson automatikisht të dhënat me tu rilidhur në rrjet.
Me shume shiko
Vëndndodhja
Adresa
Bulevardi Gjergj Fishta
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2428 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, Bulevardi Gjergj Fishta) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj