Alpha Farmaci

1.00 €
Nr. Referencës
RF135067
Titulli i njoftimit
Alpha Farmaci
Përshkrim
Softuer i përshtatur dhe i ndërtuar sipas nevojave specifike të farmacive.
 
Alpha Farmaci ofron regjistrim të shpejtë të recetave e faturave, dokumenteve financiare e menaxheriale; automatizim të plotësimit të librave dhe regjistrave të nevojshëm për dorëzimin në ISKSH; transferimin automatik të blerjeve dhe shitjeve në programin e ISKSH–së, gjenerimin në çast të raporteve për blerjet, shitjet, recetat, arkëtimet, inventarin, debitorët, bilancin etj.  Ashtu si produktet e tjera të serisë Alpha, edhe Alpha Farmaci shërben për:
Me shume shiko
Vëndndodhja
Adresa
Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana,
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2524 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana,) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj