Alpha Buxhetor (Platinum)

1.00 €
Nr. Referencës
RF141795
Titulli i njoftimit
Alpha Buxhetor (Platinum)
Përshkrim
Alpha Buxhetor është një softuer që shërben për menaxhimin e dokumentacionit kontabël dhe financiar të institucioneve shtetërore. Është ndërtuar sipas planit kontabël të institucioneve shtetërore, ofron thjeshtësi dhe shpejtësi në përdorim. Lejon kryerjen e regjistrimeve të dokumenteve të ndryshme dhe ofron raporte të shumta. Alpha Buxhetor është i mbrojtur nga ndërhyrjet e personave të paautorizuar. Përdoruesi i programit pajiset me të drejta hyrjeje, që përcaktohen vetëm nga administratori i programit.
 
Alpha Buxhetor ofron: regjistrim të shpejtë, me një “klik”, të dokumenteve; automatizim të plotësimit të librave të administrimit material e kontabël; gjenerimin në çast të raporteve për shitjet, arkëtimet, pagesat, veprimet me thesarin, inventarin, debitorët, pasqyrat financiare të bilancit etj.

Me shume shiko
Vëndndodhja
Adresa
Bulevardi Gjergj Fishta
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2592 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, Bulevardi Gjergj Fishta) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj