Alpha Business

1.00 €
Nr. Referencës
RF615545
Titulli i njoftimit
Alpha Business
Përshkrim
Softuer për bizneset e mesme dhe më të mëdha me aktivitet tregtar, prodhues, ndërtues e shërbimi, përgjithësisht me disa vende pune dhe detyra të ndara.
 
Ashtu si Alpha Start-i ofron regjistrim të shpejtë, deri me një klik, të dokumenteve financiare dhe menaxheriale; automatizim të plotësimit të librave dhe regjistrave të administrimit material e kontabël; hartim në çast të raporteve për: shitjet, arkëtimet, inventarin, debitorët, bilancin etj. Pra shërben për:
 Me shume shiko
Vëndndodhja
Adresa
Bulevardi Gjergj Fishta
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2634 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, Bulevardi Gjergj Fishta) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj