Memorie RAM DDR2 800 Mhz shume cilesore Corsair

20.00 €
Nr. Referencës
RF187986
Titulli i njoftimit
Memorie RAM DDR2 800 Mhz shume cilesore Corsair
Përshkrim
Memorie RAM DDR2 800 Mhz shume cilesore Corsair

 
 • Memory amount: 2 x 1024MByte
 • 240-pin Unbuffered DIMM 
 • IC Brand: Micron D9’s 
 • 800MHz (PC2-6400) Unbuffered non-ECC DDR2 Modules
 • CAS latency: 3 clock cycles
 • RAS precharge: 3 cycles
 • RAS active to precharge: 9 cycles
 • Black heat spreader for thermal diffusion
 • Latency: 3-4-3-9
 • Power supply:1.2 +/- 0.1V
 • Lifetime Warranty
Kontakto   +355 (692) 447-503
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
Elbasan
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1364 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Elbasan) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj