Shitet salle PlayStation3 500GB & 6 TV 42'' per arsyeje emigrimi

Nr. Referencës
RF133623
Titulli i njoftimit
Shitet salle PlayStation3 500GB & 6 TV 42'' per arsyeje emigrimi
Përshkrim
Shitet salle P-Station PS3 500GB &  6 TV 42''P-station luajne edhe lojra  jo origjinale. Pra jane me cip
Shiten komplet se bashku me kolltuqet, pupat, banaku etj.  JANE AKOMA MBRENDA GARANCISE !!!
Te kompletuar me 6 leva origjinale, fishat perkatese, dhe HDMI
Biznesi mbyllet per arseje Emigrimi

Disponojme lojra si:

 LEGENDE 007ARMY OF TWOBLUR.
CALL OF DUTY 2,3FIFA ,STREET.GTA 5.
NEED FOR SPEED RIVALSPES 2013,2014,2015.WWE 3K15.

Te interesuarit te kontaktojne si me poshte me respekt Flamur Hoxha.

Kontakto:  +355 (0)696161083 Flamuri
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Librazhd
Adresa
Afer markates Librazhd
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • sa kushton

  Sa pare kushton me ble.
  Adi / 27.02.2018 16:47
 • Persh adi

  Persh adi, kjo salle playstation eshte shitur.
  Flamuri / 27.02.2018 21:53
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Librazhd, Afer markates Librazhd) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj