shes Salle Playstation (aktivitet i kompletuar)

560,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF144968
Titulli i njoftimit
shes Salle Playstation (aktivitet i kompletuar)
Përshkrim
SHES SALLE PLAYSTATIONI TE KOMPLETUAR(TE GJITHA NE GJENDJE PUNE).
-5 TV LED, HD & 3D 42 INCH,LG 6 MUAJ TE PERDORUR ME GARANCI 1 VJECARE,10 SYZE 3D .
-1 TV 32INCH,SAMSUNG .
-2 PLAYSTATION 4 SONY .
-4 LEVA PS 4 .
-2 DISQE FIFA ,1 DISK BATELFIELD,1 DISK CALL OF DUTY GHOST PER PS4 .
-2 PLAYSTATION 3 SONY TE DY ME CHIP DHE TE GJITHA LOJRAT ME TE FUNDIT TE INSTALUARA .
-11 LEVA PS3 .
-6 KOLLTUQE.
-1 FRIGORIFER PER PIJET FRESKUESE 
-6 MBAJTESE KEMBESH.
-2 FRESKUESE AMBJENTI.
-1 REKLAME TREKENDESH PER NE TROTUAR. 
-1 TAVOLINE PUNE PER KOMPJUTERIN QENDROR.
SALLA SHITET E KOMPLETUAR DHE TE GJITHA NE GJENDJE PUNE,E GATSHME PER AKTIVITET PUNE, CMIMI 560.000 LEK, I DISKUTUESHEM. TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NUMRIN E TELEFONIT 0665969232
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2433 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj