WORKSTATION HP Z600, 16 CORE(2 PROCESORE FIZIK) INTEL XEON 2.4GHz*

750.00 €
Nr. Referencës
RF573785
Titulli i njoftimit
WORKSTATION HP Z600, 16 CORE(2 PROCESORE FIZIK) INTEL XEON 2.4GHz*
Përshkrim
 WORKSTATION HP Z600, 16 CORE(2 PROCESORE FIZIK) INTEL XEON 2.4GHz*
*2Gb NVIDIA QUADRO 4000,16 Gb RAM DDR3, 2TB HDD VETEM PER 750 EURO*
.
.---OFROJME DHE BLERJE ME KESTE
GJITHASHTU NE DYQNANIN TONE DO TE GJENI :
KOMPJUTERA CORE2DUO-50 EURO
LAPTOP HP-119 EURO
WORKSTATION ME 8 CORE-400 EURO
PRINTERA PROFESIONAL-60 EURO
VIDEOPROJEKTOR PROFESIONAL -250 EURO
TELEFONA ORIGJINAL IPHONE 5S-270 EURO
IPHONE 6 - 450 EURO
SAMSUNG S4-180 EURO
SAMSUNG S5-250 EURO
SAMSUNG S6-390 EURO
NOTE3-240 EURO
E shume artikuj te tjere ne OFERTE !!!!
DYQANI NDODHET NE HYRJE TE KOMUNES SE PARISIT TIRANE, RRUGA MEDAR SHTYLLA. PERBALL KARBURANTIT.
cel:0682082012
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
RR. MEDAR SHTYLLA, PERBALLE KARBURANTIT
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1388 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , RR. MEDAR SHTYLLA, PERBALLE KARBURANTIT) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj