Tirane, oferte PC FUJITSU SIEMENS 79 Euro

79.00 €
Nr. Referencës
RF464750
Titulli i njoftimit
Tirane, oferte PC FUJITSU SIEMENS 79 Euro
Përshkrim
Kompjuter FUJITSU SIEMENS

PROCESORI:3 GHz
RAM:512 MB
HARDDISK: 80 GB

CMIMI: 79 EURO / 11000 LEKE.

Beni zgjedhjen e duhur, plotesoni nevojat tuaja me pak shpenzime.
Ideal per ju.

D&E Electronics
Adresa: Rruga e Kavajes, perballe xhamise "Dine Hoxha"
Cel: +355 69 34 50 856 / +355 69 23 20 491


Email: info.deelectronics@gmail.com

Facebook: DE ElectronicsAlbania
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
Rruga e Kavajes, perballe xhamise "Dine Hoxha"
  • Vlerësimi i tanishëm: 1.5
  • Votimi total: 2
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3026 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Rruga e Kavajes, perballe xhamise "Dine Hoxha") nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj