Shitet PC+Monitor HP CompaQ Dual Core AMD Athereon 2.30 Ghz

Nr. Referencës
RF256269
Titulli i njoftimit
Shitet PC+Monitor HP CompaQ Dual Core AMD Athereon 2.30 Ghz
Përshkrim
HP CompaQ
Processor: Dual Core AMD Athereon 2.30 GHz (2 X 2.30 ghZ)
RAM : 3 GB 
HDD: 160 GB
DVD/RW
Graphic 1.7 GB
Mause
Tastiere
Monitor HP 19'

GARANCIA 6 MUAJ

KOMPJUTERAT JANE SHUME TE MIRE PER PUNE OSE PER LOJRAT ME TE FUNDIT, SI DHE JANE SHUME TE BUKUR.

(gjendja 9 cope)

Faleminderit!

Te gjitha ne cmim (220 Euro)

Kontakto:
email: festimpilinci@gmail.com
Cel. : 0695578862
Gjendja
E re
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2913 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj