Shitet Pc+Monitor Dell, Intel Core2 Duo E6750@2.66GHz, RAM 2GB, 330GB HDD, grafika 128MB

170.00 €
Nr. Referencës
RF189359
Titulli i njoftimit
Shitet Pc+Monitor Dell, Intel Core2 Duo E6750@2.66GHz, RAM 2GB, 330GB HDD, grafika 128MB
Përshkrim
Shes kompjuter te kompletuar (i perdorur) me parametrat e meposhtem:
 • Procesor: Intel Core2 Duo E6750 @ 2.66GHz
 • RAM: 2GB (2x1GB)
 • Hard disk: 330GB (250GB + 80GB)
 • Grafika: ATI Radeon HD 4350 894MB (128MB dedikuar)
 • Disk drive: CD/DVD-RW me LightScribe
 • Karta e zerit: SoundMAX Integrated Digital HD Audio (bokse te brendshme)
Monitor Dell E177FP 17" 1280x1024 @60Hz
Te perfshira edhe tastiera, mausi dhe nje webcam.
Ka te instaluar Windows 7 Home Premium x64.

Cmimi: 170 euro

Email: ylli-imeri@hotmail.com
Cel: 0686362303
Gjendja
E re
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3314 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj