Kompjuter + Ekran LG 19 inch 200 mije Leke

20,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF699447
Titulli i njoftimit
Kompjuter + Ekran LG 19 inch 200 mije Leke
Përshkrim
Shes PC Asus  + Ekran LG 19 inch 200 mije Leke
Paramtera  Motherboard Asus AMD® AM2 2.7Ghz
http://www. asus. com/ Motherboards/ M2N68AM_PLUS/
HD 320 gb sata 
Ram 2gb DDR3 1 slot disponon dhe nje per modul tjeter shtese ,
Karte Zeri shtese:
Creative SoundBlaster Audigy 2 (SB0400) marre 45 dollare 
mjaft e kerkuar per Dj
Kontakto: 0695651729 Mirjani
 
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
11 nentori ,Elbasan
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3582 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, 11 nentori ,Elbasan) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj