Kompjuter Desktop + Monitor + Mouse + Tastiere + Tavoline

120.00 €
Nr. Referencës
RF644738
Titulli i njoftimit
Kompjuter Desktop + Monitor + Mouse + Tastiere + Tavoline
Përshkrim
Kompjuteri ka disa vite qe perdoret dhe eshte ne gjendje te mire pune. E shes per arsye se kam blere nje kompjuter te ri dhe mungese hapsire ne shtepi.

Parametrat:
Processor: 3.0 Ghz Pentium 4
Ram: 1.5 GB
Karta grafike: Nvidia GeForce 5500 FX.
HDD: 80 GB Maxtor.
Aktualisht punon me Windows 8. Mund te instaloj cdo version te windows sipas kerkeses tuaj. Do rekomandoja Windows XP per eficense maksimale.

Perfshihen PC Tower, Monitor, Mouse, Tastier dhe Tavolina prej druri por mund te meren edhe pjeset e kompjuterit vec pa tavolinen.
Cmimi mund te diskutohet.
Cel: +355693604430

 
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 4
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • Win 8?

  O vlla me vin 7 punon ky por jo me 8. une kam 3gb kujtese ram dhe win 8 nuk me kenaqet me kujtese, :)
  beni / 16.07.2014 09:38
 • Win 8

  Edhe me win7 edhe me win8 e kam patur. Por win8 nuk eshte ne performancen me te mire. Per kete arsye sygjeroj qe ta formatoj me windows XP perpara se ta mari ndonjeri.
  Eni / 16.07.2014 10:11
 • Ca cmimi?

  Ca cmimi te fundit ka ky ?
  marku / 16.07.2014 12:21
 • Cmimi

  Cmimi eshte 120€ dhe do perfshij edhe asistencen time per 6 muaj per cfardolloj problemi qe mund te keni nen lidhje me kompjuterin. Nqs nuk jeni i interesuar per asistencen teknike mund ta merni per 15'000 mij leke te reja.
  eni05 / 17.07.2014 08:37
 • Cfare ushqyesi ka ,sa Watt?

  Cfare ushqyesi ka ,sa Watt eshte ushqyesi i ketij PC-je?
  abazi / 18.07.2014 17:50
 • Ushqyesi

  Faleminderit per interesimin Abaz. Ushqyesi eshte 450W ATX.
  eni05 / 21.07.2014 08:09
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj