HP COMPAQ 8000 -SFF Sasi e Limituar! OKAZION Çmimi 55 Euro!

55.00 €
Nr. Referencës
RF803454
Titulli i njoftimit
HP COMPAQ 8000 -SFF Sasi e Limituar! OKAZION Çmimi 55 Euro!
Përshkrim
HP COMPAQ 8000 -SFF Sasi e Limituar! OKAZION

-CPU 3.0 GHZ CORE 2 Duo
-MEM 4 GB RAM DDR3
-HDD 250 GB 7200 RPM
-GPU HD Graphic 1.7 GB
-Mouse + Tastjerë

Monitor Opsional 25-30 EURO ACER - HP -DELL- BENQ

DVD - Extra 5 Euro

Ky produkt ka 6 Muaj Garanci!

Kontakto:  069 433 9723

Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 906 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj