DELL OPTIPLEX 740 AMD Athlon 64 Daul Core

129.00 €
Nr. Referencës
RF114485
Titulli i njoftimit
DELL OPTIPLEX 740 AMD Athlon 64 Daul Core
Përshkrim
DELL OPTIPLEX 740 AMD Athlon 64
Daul Core AMD Athlon 5000B
2.66 Ghz.
HDD.160 GB
Kart Grafike 512 Mb
RAM. 2048 Mbyte
DVD-RW
129 Euro
Original sipas fotos
Jeni te mirepriturte Vizitoni njesine tone, kemi shume artikuj te tjere me çmimet me te mira ne treg në
Adresa :
KANCELARI UNIVERSAL SHKODER
PRANE PREFEKTURES SHKODER 
Rruga 13 Dhjetori. (Pedonale)
E-mail: kancelari1992@live.com
E-mail.dyqani2002@yahoo.com
Tel.0682289688

Tel. : +35522241087

Cel. : 0682289688
Gjendja
E re
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2478 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj