Shes Kitare elektrike bashke me amplifikator ose vec e vec 280 Euro

280.00 €
Nr. Referencës
RF105198
Titulli i njoftimit
Shes Kitare elektrike bashke me amplifikator ose vec e vec 280 Euro
Përshkrim
Shes kitare elektrike Stagg I300 dhe amplifikator Vox AD15V me kabell lidhes per 280 euro bashke ose vec e vec kitara 24,000 dhe amplifikatori 20.000. I kam blere para 10 muajsh per 69,000 lek te reja (36,000 kitara dhe 33,000 amplifikatori). Shume pak te perdorur vetem ne shtepi 1-2 here ne jave. Te dyja pajisjet jane shume profesionale si per te luajtur neper gigs, koncerte dhe lokale ashtu edhe per tu praktikuar per te gjitha llojet e muzikes,qe nga pop dhe blues deri te rock, heavy metal, punk etj. 

Kontakti: Skerdi 069 336 76 28

Kitara:
Heavy "ISC" Electric Guitar 
- Pickups : 2 x Single Coil + 1 x Humbucker 
- Controls : 1 x Volume + 1 x Tone 
- Pickup Selector Switch : 5-way 
- Body : Solid Alder 
- Neck : Hard Maple Bolt-On, 648 mm, (25.5 in.) 
- Fingerboard : Rosewood, 22 Frets 
- Bridge : Classic "S" Style Tremolo 
- Machine Heads : Diecast, Nickel 
- Colour : Metallic Black (MBK)

Amplifikatori:
Features: Ka 4 kanale gjithsej:
- Preset 
- Manual 
- 2 Kanale qe mund te ruah setting e tua 

Ka shume efekze built in, Disa dhe te kombinuara: 
- Auto Wah 
- Compressor 
- Compressor + Phaser 
- Compressor + Chorus 
- Chorus + Delay 
- Chorus + Reverb 
- Flanger + Reverb 
- Tremolo + Reverb 
- Rotary + Reverb 
- Delay 
- Reverb 

Gjithashtu ka shume opsione per rryma muzikore: 
- Boutique CL: Dumble Overdrive Special
- Black 2X12: Fender Blackface
- Tweed 4X10: Fender Bassman
- AC15: Vox AC15
- AC30TB: Vox AC30 Top Boost
- UK 70′s: Marshall Super Lead
- UK 80′s: Marshall JCM800
- UK Modern: Marshall JCM900
- Numetal: Mesa Boogie Triple Rectifier
- US Higain: Soldano SLO100
- Boutique OD: Dumble Overdrive Special

Tel. : 069 336 76 28
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Ali Demi
Adresa
rruga e dibres
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4501 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Ali Demi, rruga e dibres) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj