Pastruese me avull 15.000 Leke

150,00 .00 Lek
Nr. Referencës
RF923336
Titulli i njoftimit
Pastruese me avull 15.000 Leke
Përshkrim
Pastruese 2-in-1 "Steam Fast" me avull qe në pak minuta ju jeni gati për të eliminuar papastërtitë, yndyrnat, njollat ​​dhe më shumë kudo rreth shtëpinë tuaj. Perdoreni atë në dhomën tuaj të jetesës, kuzhine, dhoma gjumi, banjo, dhe kudo tjetër që ju duhet pastërti, ne dritare, dyshemetë, pajisjet, automobila, barbeky,mobilje dhe shumë më tepër. Pajisja ka te gjithe setin e vet, eshte e paperdorur dhe ka ardhur nga USA.
Cel. : 0672033124
Cel. : 0672064937
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2611 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj