OKAZION!,,,,,, Paisje DJ,gati per pune.

460.00 €
Nr. Referencës
RF917752
Titulli i njoftimit
OKAZION!,,,,,, Paisje DJ,gati per pune.
Përshkrim
Shiten Paisje muzikore per DJ,Kompleti permban dy Bokse(Foni) 400 watt per secilin boks marka Carvin 832.
Dy mbajtese te bokseve marka Work.
Dinakord ose amplifikator me 4 dalje marka Samson TM500 me12 porta hyrese dhe 6 porta dalese.
Kufjet,mikrofon dhe te gjithe kabullat e nevojshme per te lidhur te gjitha paisjet e lart-permendura.
Bokset se bashku me amplifikatorit jane te ardhur nga Amerika.
Paisjet jane ne gjendje shume te mire pune dhe te perdorura per nje periudhe kohore prej 7 muajsh ne Shqiperi.Cmimi ne total i te gjitha ketyre materialeve kushtojne 460 euro,te interesuarit te kontaktojn ne nr e tel 0665969232 ose 0685356914
Gjendja
E re
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1861 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj