Kase fiskale POINT LIGHT:

150.00 €
Nr. Referencës
RF116807
Titulli i njoftimit
Kase fiskale POINT LIGHT:
Përshkrim

Kasa fiskale POINT light , kompakte dhe e thjeshtë

Ekran LCD alfanumerik, klienti dhe operatori i inkorporuar në pajisje
Tastierë e personalizuar programueshme në funksion të kërkesës
Printer për rul letre termike 58 mm e gjerë që lejon lexim të qartë
Një portë seriale për modem GPRS, peshore elektronik, lexues barkodi
30 Reparte të programueshëm
1800 raporte tatimore ditore
Levizje kontabël si: tërheqje, depozita, paradhënie dhe kupon tatimor për faturën tatimore
Koha e karikimit të baterisë 8 orë, stand by 40 orë
Kasa është e pajisur me sistem QSHKE me kapacitet 32MB


Tel: 067 28 32 470 genti
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Elbasan
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4708 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Elbasan) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj