IPBOX 910 HD 199 Euro

200.00 €
Nr. Referencës
RF557640
Titulli i njoftimit
IPBOX 910 HD 199 Euro
Përshkrim
HDTV Linux-based receiver with smartcard reader and possibility to install internal HDD

Enigma 1 like dreambox! Share Like dreambox!

Featuring Conditional Access: 
Irdeto I & II
Viaccess I & II
Seca Mediaguard I & II
BetaCrypt
NagraVision
TPSCrypt
@SkyCrypt
SHLCrypt
CryptoWorks
Conax
NDS ITALIA

Smart Card reader (X-Crypt CAS, Firecrypt CAS ) 
Ethernet 10/100 , RS232 connection support 
Software upgrade throught internet 
Application and Expansion 
LINUX O/S enables ultimate applications and
expansions to fulfill the customer’s need
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2206 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj