Aparat Fotografik Dixhital

8,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF573623
Titulli i njoftimit
Aparat Fotografik Dixhital
Përshkrim
Aparat Fotografik Dixhital Fujifilm JX550 Silver. Kellef Dhurate
 
 • 16MP CCD Sensor produces high resolution movies and photoes, perfect for enlarged prints
 • 5x Fujinon Optical Zoom allows you to get closer to the subject everytime
 • 2.7 Inch High Resolution 230,000 dot LCD Screen makes composing and viewing images really easy
 • Motion Panorama Mode allows you take seamless stretch photos of great landscapes
 • Smile and Blink Mode no more closed eyes and a perfect smile everytime
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Adresa
teatri skampa elbasan
Kodi postar
teatri s
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1156 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, teatri skampa elbasan, teatri s) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj