Shiten Mouse profesionale Rapoo MT750s

55.00 €
Nr. Referencës
RF346399
Titulli i njoftimit
Shiten Mouse profesionale Rapoo MT750s
Përshkrim
 • Parametrat teknike:
 • 1.Brandi:Rapoo
 • 2.Orientimi i dores: Per dore te djathte (nuk eshte per dore te manjte)
 • 3.Numri i rrotave:2
 • 4.Tipi i komunikimit :Bluetooth , Wireless 2.4ghz
 • 5.DPI: 600/1200/1600/3200 dots per Inchs
 • 6.Mynyra e punimit:Laser
 • 7.Konsumi i ushqimit: bateri e karikueshme 
 • 8. komunikimi me paisjet :bluetooth
 • 9.Modei:Rapoo MT750s
 • Tiparet:
 • 1.Komunikon midis bluetooth 3.0, 4.0 dhe 2.4G wireless
 • Komunikon lehte midis paisjeve te shumfishta bluetooth 3.0, 4.0 dhe 2.4G siguron transmetim te sigurte dhe stabil midis pasijeve smarthona,tableta ,Pc ,Mac, Smartboxs,SmartTV etj .
 • 2.Kalimi i thjeshte në mes pajisjeve të shumta te permendura me larte
 • MT750S automatikisht çiftohet me pajisjet e punës. Ai lidhet njëkohësisht me deri në 4 pajisje dhe lehtë kalon mes tyre. Ajo thjeshton manovrat e komplikuara ndër-platformore dhe plotëson kërkesat për shumë detyra.
 • 3.Paisje e rikarikueshme pra nuk ka nevoje per bateri shtese (Karikohet si smartphones)
 • Për shkak të baterisë së integruar  litiumi ekologjike, duke ngarkuar tre orë, mund të përdoret deri në 30 ditë.
 • 4.Precize  pothuajse ne çdo sipërfaqe ku nje pjese e paisjeve nuk funksionojne pa tapetin.

     Kontakto : 0672832470
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
11 Nentori
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 325 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, 11 Nentori ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj