Shitet Laptop Lenovo E50 i sapo ardhur nga jashte

450.00 €
Nr. Referencës
RF199547
Titulli i njoftimit
Shitet Laptop Lenovo E50 i sapo ardhur nga jashte
Përshkrim
Shitet Laptop Lenovo E50  i sapo ardhur nga jashte Shume cilesor Pothuajse  i ri.
 
Processor : Intel Core i7-6500U 2.5 GHz (Intel Core i7) 
HDD 1TB
Karte grafike  Intel 2048 MB  Full HD
 
8GB Memory: DDR3, 1 Slot,  1slot eshte bosh per te shtuar akoma.
 
Display  15.6 inch 16:9, 1366x768 pixel 100 PPI, AU Optronics B156XW04 V6, TN LED,
 
Mainboard  Intel Skylake-U Premium PCH

Disponon dhe cante shume cilesi e larte. Ka vleren e 85 Euro

Kontakto: 0684563121  Viber,  Whatsapp 
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
Elbasan
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.7
  • Votimi total: 3
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1839 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Elbasan) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj