MacBook Pro

439.00 €
Nr. Referencës
RF110612
Titulli i njoftimit
MacBook Pro
Përshkrim
Core2Duo 2.6Ghz ;Ram 4Gb; HDD 200Gb,Grafika NVidia 8600M GT 512Mb dedikuar
Bateria rreth 2 ore,Karikues origjinal,WebCam etj.

Dyqani Tirane :Tel: 042237037 / 04 430 4519
Rr.Siri Kodra -perballe shkolles Siri Kodra; prane BIG MARKET
...........................................
Dyqani Durres: 0692305681 (club)
300 METRA NGA PALLATI SPORTIT, perballe Optika MERLIN (ose rreth 100 m pa vaJtur te kryqezimi i stadiumit-nen emrin
TULIP@N NET&SHOP

Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2601 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj