Laptop Dell Inspiron 1720

30,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF203869
Titulli i njoftimit
Laptop Dell Inspiron 1720
Përshkrim
Shitet laptop dell inspiron 1720 laptop eshte paki perdorur ne gjendje shum te mir..! SCREEN SIZE 17 inches SCREEN RESOLUTION 1920 x 1200 BUNDLED OS Windows (Vista) CPU FAMILY Core2 Duo (mobile) SYSTEM RAM 4 GB HARD DRIVE(S) 320 TB (total) Platter General Bundled OSWindows (Vista) Display Screen size17 inches Screen resolution1920 x 1200 Aspect ratio16:9 Screen surfaceMatte / anti-glare Processor Processor makeIntel CPU familyCore2 Duo (mobile) Memory and storage (basic) System RAM4 GB Hard drive(s)320 TB (total) Platter Connections USB2.0 FireWire / 1394Yes , cmimi 300,000 Lek e diskutueshme, tel 0682121155, 09:00 - 21:00
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2524 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj