Fujitsu Lifebook T900!

400.00 $
Nr. Referencës
RF208747
Titulli i njoftimit
Fujitsu Lifebook T900!
Përshkrim
Fujitsu Lifebook T900! Shes LapTop te nje nga markat me te njohura ne Bote Fujitsu. Laptopi eshte i perdorur por ne gjendje jashtezakonisht te mire! Nese nje laptop i tille blihet i Ri vler e saj shkon 900 Euro. Ky laptop eshte i duhuri per tu kryer pune dhe perfekt per Student! Me posht do keni te dhenat e Laptopit! Fujitsu Lifebook T900:
1- RAM ( 4 GB)
2-Web Cam 2.0 (E integruar)
3-HDD (160 GB)
4-CD Rom!
5-Procesor Intel Corei7 (Procesor i fuqishem )
6-Karikus Origjinal.
7-Windows 7 Profesional!
8-Cante Laptopi dhe Maus Dhurat!
9-Bateri (2.30-3 ore)
kontakt (0683211806)
Dicka Interesante: Ky laptop eshte nje laptop me Prekje ne Ekran ose ndryshe me Touch dhe i levizeshem, pra ekrani mund te leviz si me posht ne foto! Bashk Mund te komunikojm me Email,Viber & Whats App!
Faleminderit!
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1670 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
$/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj