Dell Latitude C2D E6400 2.8GHz 4GB 160GB

17,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF119168
Titulli i njoftimit
Dell Latitude C2D E6400 2.8GHz 4GB 160GB
Përshkrim
 • Windows 7 home premium (32-bit)
 • Intel Core 2 Duo Processor P9500 (2.53GHz)
 • 4GB 800MHz DDR2 SDRAM (maximum capacity 8GB)
 • 160GB Hitachi HDD (7200rpm)
 • 14.1" diagonal widescreen matte TFT LCD display at 1440x 900 (WXGA+, matte)
 • 256MB nVidia Quadro NVS 160M (256MB dedicated plus shared memory)
 • 8x DVD (+/-R double layer) drive
 • Intel Wireless WiFi Link 4965AGN (802.11a/g/n)
 • Bluetooth 2.1
 • Dimensions: 1.1-1.3"(H) x 13.1(W) x 9.37"(D)
 • Weight: 5.56 lbs
 • 90W 100-240V AC adapter
 • 9-cell (85Wh) Lithium Ion batteryKontakto: +355 (0)695432885
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2122 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj