Fjalor i gjuhes sotme shqipe

Nr. Referencës
RF117873
Titulli i njoftimit
Fjalor i gjuhes sotme shqipe
Përshkrim
Disponojme fjalor te gjuhes sotme shqipe ne gjendje te mire fizike.
Pershkrimi:
Permban 42.000 fjale,Kopertine Jeshile,Faqe 2273  botim i viti 1980.

Kontakto:+355 (0)694224342
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 3.1
  • Votimi total: 7
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • opinion

  Nese me jepni nje gjuhe ju kthej nje fjalor......
  E / 17.05.2014 02:05
 • opinion

  Si ta kuptojme kete per rebelizem, :) gjithesesi njerzit kuptojne gjera te thjeshta dhe jo imagjinate.
  miri / 18.09.2014 11:58
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj