KELYSHA SAMOYED

200.00 €
Nr. Referencës
RF110876
Titulli i njoftimit
KELYSHA SAMOYED
Përshkrim
Dhurata me e cmuar per te dashurit tuaj ne prag festash kelysha SAMOYED race shume familjare e bukur dhe e dashur te lindur ne 31.10.2016.Te pajisur me libreze vaksinash dhe me prinder te zgjedhur.Dy te fundit . Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Rruga HOXHA TAHSIN
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • Nr kontakti

  ndonje numer kontakti ju lutemi te vendosni
  Emi / 27.11.2016 20:01
 • Sa qenusha te bukur

  Sa qenusha te bukur qe paske!?
  Luana Vjollca / 15.12.2017 23:15
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Rruga HOXHA TAHSIN) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj