Sekretet e grave, të cilat burrat ju zbulojnë shokëve!

Nr. Referencës
RF121365
Titulli i njoftimit
Sekretet e grave, të cilat burrat ju zbulojnë shokëve!
Përshkrim
Ju nuk do të besoni se sa sekrete të vogla “të pista”, mashkulli juaj është gati që t’i ndajë me miqtë e tij. Nuk është fjala për seks dhe momentet tuaja intime, por për gjëra të përditshme, dhe situata qesharake. Mëso tre sekretet të cilat mashkulli juaj rregullisht i ndanë me miqtë e tij!

1. Depilimi i mustaqeve

Ne të gjithë dëshirojmë që meshkujt të mendojnë që ne zgjohemi të përkryera, dhe do të ishte më mirë që disa gjëra që i bëjmë si ndrydhja e puçërrave dhe prerja e thonjëve të këmbës, të mbeten brenda katër mureve.
Megjithatë, për meshkujt, edhe pas disa viteve të bashkë jetesës, këto situata janë mjaft interesante për t’i ndarë me miqtë e tyre.

2. Grindjet tuaja

Nuk është e mirë kur ju e dini që mashkulli juaj vetëm disa orë pas përleshjeve të ashpra, u rrëfen shokëve pikëpamjen e tij të ngjarjes në tërësi, por jeni e sinqertë, edhe ju e bëni këtë. Gjithkush ndonjëherë ka nevojë për një shpatull për të qarë, kështu që nuk ka asgjë të gabuar në qarjen e halleve me miqtë të ngushtë.

3. “Jam me fat!”

Pavarësisht nga fakti nëse jeni së bashku që tri ditë apo tre vjet, meshkujt kanë dëshirë që të paktën të aluzionojnë se sa ishin me fat dje. Edhe pse këto gjëra sigurisht i pengojnë femrave, duhet të dini që këto biseda janë tema shumë e shpeshta të shoqërisë mashkullore. Ata nuk e bëjnë këtë për t’ju fyer juve, por për të nxjerr burrërinë mashkullore të tyre.

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1547 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj