Mirëqenie dimërore-masazh me kungull

Nr. Referencës
RF387828
Titulli i njoftimit
Mirëqenie dimërore-masazh me kungull
Përshkrim
Është një metodë që mbron me butësi proceset fiziologjike të lëkurës...
Një ide e re trajtimi bukurie është Cucurbita gommage, një metodë holistike për peeling-un e lëkurës, me një efekt pastrues dhe tonifikues. Bëhet fjalë për një trajtim që lind nga masazhet në të thatë (që vazhdojnë të konsiderohen nga teknikat më të vjetra të masazhit) dhe bëhet më sfungjerë bimorë kungulli në kombinim me vajra të çmuara, vajra esenciale dhe enzimën e vetme të papajës. 
Është një metodë që mbron me butësi proceset fiziologjike të lëkurës, pa e dëmtuar atë dhe dukë ushtruar një veprim shumë delikat, falë pranisë së përbërësve bimorë. Me këtë trajtim, hiqen nga trupi qelizat e vdekura, por metoda holistike e kombinuar me produkte të  bukurisë të një efikasiteti të lartë, favorizon ripërtëritjen qelizore, duke kryer në të njëjtën kohë një veprim të vlefshëm mbrojtës ndaj lëkurës.
Të gjitha produktet  janë me certifikatë “eco bio” kozmetike, pra pa parfume, ngjyrosë e konservues sintetikë, silikon apo parafinë.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2355 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj