7 fshehtësi që mund t’i mbani nga partneri juaj

Nr. Referencës
RF503345
Titulli i njoftimit
7 fshehtësi që mund t’i mbani nga partneri juaj
Përshkrim

Edhe pse për martesë apo lidhje kualitative faktori kryesorë është sinqeriteti, ekzistojnë sende që nuk duhet t’ia thoni as partnerit. Me këtë nuk do të bëni asgjë keq.

Nëna e tij

Kjo është njëra prej atyre fshehtësive që është e mirë për të dy. Çfarë dobie ka nga ajo që ju nuk mund ta duroni nënën e tij? Ndër të tjera ai këtë edhe vet e kupton.

Shoqja

Nëse ju tregon shoqja ndonjë fshehtësi dhe ju lut të jeni e besueshme, këtë edhe duhet ta bëni.

Flirt

Flirt kalimtar me një tip në lokal është i padëmshëm. Normal nëse nuk planifikoni të shkoni deri në fund. Edhe për juve edhe për partnerin tuaj, mirë është që të dy nganjëherë të flirtoni anash, për këtë mos u ngarkoni.

Shoping

Keni blerë këpucë që janë të shtrenjta për rrugë edhe të pa nevojshme, por thjesht nuk keni mundur mos ta bëni. Nëse i keni blerë nga paratë që i keni lënë ‘anash’ nuk ka nevojë ti tregoni. Por nëse i keni marrë të hollat nga parat e përbashkëta atëherë tregojani të dashurit tuaj ‘gabimin’.

Ish i dashuri

Edhe nëse jeni në fazë të jeni vetëm shokë me ish të dashurin, të dashurit tuaj aktual kjo do i pengojë. Nëse ndërroni ca fjalë me ishin në Facebook është ok, por nëse planifikoni të dilni në kafe me të atëherë duhet të jeni e sinqertë.

‘Kurreshtja’

Nëse kontrolloni në internet atë çka i dashuri juaj ka shikuar dhe kënd ka kërkuar, ai këtë nuk ka nevojë ta di.

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1701 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj