Meshkuj- si të visheni

Nr. Referencës
RF197051
Titulli i njoftimit
Meshkuj- si të visheni
Përshkrim
 
Home | Te jetuarit mire | Bukuria | Bukuria per meshkujt | Meshkuj- si të visheni për Krishtlindje?
Meshkuj- si të visheni për Krishtlindje?
22/12/2012
Font size:    
 
Një komplet xhaketë e pantallona janë gjithmonë të këshilluara...
Të dashur meshkuj, e keni vendosur ku do t'i kaloni festat e fundvitit ? Po jua pyesim, sepse është e rëndësishme të dini ambientin apo eventin në të cilin ndodheni. Periudha e Krishtlindjeve është e përbërë prej festash dhe për këtë look-u më i i mirë është ai elegant. Një komplet xhaketë e pantallona janë gjithmonë të këshilluara, por jo gjithmonë është e nevojshme të vishni këmishë. Kjo do të thotë që në rastet pak a shumë jo formale mund ta harroni këmishën e të zgjidhni një pulovër me jakë të mbyllur. Kur situata bëhet më chic, duhet të jeni super formalë dhe shumë elegantë. 
Gjatë periudhës së festave të Krishtlindjes, shpesh kthehet në modë kadifja. Kjo copë e rëndësishme dhe e fisme është shumë e përshtatshme për rastin tuaj. Për të dalë me miqtë tuaj për një darkë të qetë mund të visheni me kadife. Xhaketa është gjithmonë zgjedhja më e mirë, mund ta kombinoni me pantallona  xhins të errëta e bluza të mbyllura leshi të hollë. Për darkat e rëndësishme, më mirë komplet kadife.
Palltoja është një nga veshjet më të rëndësishme të Krishtlindjeve.  Për më tepër që bën ftohtë në këtë periudhë. Për darkat jo formale me miqtë mund të zgjidhni një model klasik dopiopet, kurse për situatat më formale më mirë të zgjidhni një model të gjatë deri tek gjunjët, jo më poshtë . 
Për rastet akoma më sportive, pranohen edhe pulovrat e trasha të leshit, sidomos po të keni një trup të fortë. 
Në fund, dhurojini vetes pak aksesorë si kapele Borsalino dhe doreza lëkure, të cilët kur janë të kombinuar më së miri më bizhuterinë , do t'ju bëjnë të paraqiteni të përsosur edhe për Krishtlindje.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1766 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj