Pucrra ne koke

Nr. Referencës
RF193141
Titulli i njoftimit
Pucrra ne koke
Përshkrim
1)Receta e Pare
Marrim hardhi te egra (ajioklima) (cuicera caorifolium), E pastrojm , e pjekim, e bejme pluhur dhe me te lyejme pucrrat.
2)Receta e Dyte
Marrim 50gr mastihe,50gr Dylle, 50gr thimjame,50gr Civit (llullaq) Ngjyroses, 50gr moskakaridho te grire (arre Indi, arra aromatike qe perdoren ne guzhine) dhe 150gr vaj ulliri. te gjitha keto i perziejme dhe i ziejme ne vaj .
Me kete pomade lyejme pucrrat dhe koken ne cdo mbrembje.Ne Mengjes koken e lajme mire.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3593 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj