Pucrra Fytyre

Nr. Referencës
RF459349
Titulli i njoftimit
Pucrra Fytyre
Përshkrim
1)Receta e pare
lyejme fytyren (e lajme me uje kovaci ,ne te cilin kemi shuar hekura te skuqur).
2)Receta e dyte
Marrim 50ml Vaj ulliri ,50gr dylle,pak katran dhe pak squfur.Keto i perziejme i bejme alifi(pomade) dhe me kete lyejme fytyren.

Per hir dhe ne dobi te lexuesve Do te Botojme 300 Receta te mjeksise se lashte.
Per disa nga semundjet kryesore e Shoh te arsyeshme te sjaroj simptomat (shenjat) e Tyre
.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2468 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj