Destinacionet më të bukura evropiane

Nr. Referencës
RF141510
Titulli i njoftimit
Destinacionet më të bukura evropiane
Përshkrim
Në muajin Gusht, temperatura e ujit dhe ajrit i kalon 20°C. Në mënyrë që dielli të mos bëhet armiku juaj kryesor, mos harroni kremin kundra diellit!
Kush dëshiron të qëndrojë në Shqipëri për muajin Gusht, natyrisht mund të shkojë në një nga plazhet e panumërta që ndodhen në të gjitë shtrirjen bregdetare të vendit apo të shkojë në vende të mrekullueshme malore si në Theth, Valbonë, etj.
 
Kush dëshiron të shkojë në Francë, mund të shkojë në Côte d’Azur, ku ndodhen me qindra kilometra plazhe. Kujt nuk i pëlqejnë plazhet e zhurmshme të Kanës apo Nisës, mund të zgjedhin bukuritë e Antibës.
 
Nëse dëshironi të kaloni muajin Gusht në Itali, mund të shkoni në napoli apo në Siçili.
 
Ky i fundit ofron vende të mrekullueshme, vullkane, parqe të bukura dhe sigurisht, ndërtesa baroke
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2341 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj