Xhinse ideale për trupin tuaj

Nr. Referencës
RF112205
Titulli i njoftimit
Xhinse ideale për trupin tuaj
Përshkrim

Nëse nuk jeni të sigurta se cila copëz është për juve, ja një ndihmesë e vogël…

Nëse keni forma më të theksuara

Xhinset e mbyllta do të theksojnë më së paku zonën tuaj kritike të këmbëve. Në këtë rast shikimin e hedhim në nyje- ngrituni në taka dhe efekti do të jetë i drejti.

Nëse jeni më plotë

Këmbë të drejta dhe ngjyra e mbyllët janë kombinimi më i mirë në këtë rast. Shtoni një rrip që të theksoni belin dhe me këtë do të tërhiqni vëmendjen nga pjesa e poshtme.

Nëse jeni e imët

Xhinset me ngjyrë, beli më i thellë dhe këmbët e ngushta me platformë do të bëjnë që të dukeni të paktën dhjetë centimetra më të gjatë.

Nëse jeni të gjatë dhe të dobët

Nëse keni këtë formë, zgjidhni boyfriend modelet dhe xhinsit vendosini më poshtë ijeve, vendosni një rrip në ije dhe mbathni këpucë të rrafshëta.

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2493 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj