Veshje Aksesore Make up Keshilla mode

Nr. Referencës
RF578022
Titulli i njoftimit
Veshje Aksesore Make up Keshilla mode
Përshkrim
Nuk pëlqehet nga çdokush dhe përdorimi i saj është gjithnjë burim diskutimesh...
Por në fakt, edhe këtë fundvit, peliçja do të jetë protagoniste. Vetëm se në një variant që nuk e kemi parë prej shumë kohësh: jo më qime të gjata e të egra, jo më ngjyra të shkëlqyera. Peliçja më “e re” në modë këtë vit është ajo me qime të shkurtër, apo të qethur, e rregullt dhe e butë si një cohë. Mbi të gjitha fiton Astragani, që më në fund ka rastin të dalë nga dollapët ku ishte lënë. Le t’u themi “PO” palltove, xhaketave, xhupave, por surprizë janë edhe fundet me këtë peliç, të cilat janë shumë në modë sivjet.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2245 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj