Rrofshin e kuqja dhe bluja !

Nr. Referencës
RF170631
Titulli i njoftimit
Rrofshin e kuqja dhe bluja !
Përshkrim
Të marra veças, këto dy ngjyra janë klasike, por të kombinuara me njëra-tjetrën, janë një lojë e gëzueshme vajzash.
Shijojini, janë të gjitha kombinime blu me të kuqe për t’i dhënë jetë këtyre ditëve gri.
Një pulovër dimri blu me të kuqe, për të pirë një kakao të ngrohtë në barin poshtë shtëpisë.  Doreza të kuqe të gjata deri tek bërrylat, për t’u veshur më palltot e modës blu me mëngë të shkurtra. Këpucë blu apo të kuqe të sheshta, për të zbritur herë pas here nga takat e larta prej kastori.  Një montgomery version modern blu, punuar me dorë. Një kapele e ngrohtë Kashmiri e kuqe për këto ditë të ftohta. A mund t’u rezistojmë këtyre këpucëve blu super dekolte kastori, me takë 12 cm? 
Po këto çorape leshi që duken kaq bukur poshtë një minifundi apo edhe poshtë xhinseve?
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2111 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj