Ky është parfumi celebrity më i popullarizuar në histori (video)

Nr. Referencës
RF188667
Titulli i njoftimit
Ky është parfumi celebrity më i popullarizuar në histori (video)
Përshkrim

Shumë dama të famsh kanë pafrumët me nënshkrimin e tyre. Disa nga ta kanë kaluar shumë mirë tek blerësit, përderisa disa të tjerë qëmoti kanë rënë në harresë. Ja kush ka përjetuar famën më të madhe

Parfumi “Heat”, i pari nga koleksioni të cilin e ka lansuar R’N'B diva Beynce, është shpallur si parfumi më i shitur me nënshkrimin e një personaliteti të famshëm. është paraqitur në treg për herë të parë në vitin 2010 së bashku me gjashtë versione tjera erërash.

Parfumi në fillim është lëshuar në një seri të kufizuar për nder të turnesë botërore të Beyonce “Mrs. Carter Shoë”. Ngjyra e shishes dhe lëngu janë inspiruar nga ngjyra e kuqe e preferuar e këngëtarës, me synimin që të kujtojë në zjarr, e deri tani është shitur në miliona shishe në tërë planetin.

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1881 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj