Këmisha e farmerkës

Nr. Referencës
RF707575
Titulli i njoftimit
Këmisha e farmerkës
Përshkrim

Këmishët janë gjithmonë copëza të përsosura për kombinim, e ato të farmerkave janë definitivisht njëri ndër trendët më të fundit dhe më të bukura tash e dy sezona!

Secila femër trendi, por edhe ato që dëshirojnë relaks me rroba, definitivisht duhet të ketë këmishë teksasi!

Këmishat teksas janë diçka të pazëvendësueshme tash e dy sezone, janë aq praktike, aq të thjeshta, aq sharmante dhe aq të këndshme për t’u përputhur me trend dhe kombinim. Me fund veror, me pala, rrjetë, pambuk, maksi apo mini, me shorce, pantallona me lule por edhe të hapur me një fustan të rrjedhshëm…këmisha teksas është e përkryer për çfarëdo kombinimi!

Ndoshta është më mirë këmishën teksas ta veshim në stil casual, të përditshëm, por nëse doni të dukeni më ‘urbane’ kur dilni në klube nate ajo është e përkryer edhe për këso raste. Rekomandimi ynë është që këmishën e teksasit ta vishni me shumë ngjyra, fund të kuq, sandale me ngjyrë të ndezur, çantë ngjyrë ari në duar dhe të gatshme për të shndritur kudo që paraqiteni!

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2394 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj