Grim i përkryer për natën më të bukur të vitit

Nr. Referencës
RF211420
Titulli i njoftimit
Grim i përkryer për natën më të bukur të vitit
Përshkrim

Grimerja e njohur Mishel Fan i mëson femrat në mbarë botën se si të bëjnë grimin për ngjarje të caktuara.

Këtë herë ajo vie për atmosferën e festave dhe pritjen e Vitit të Ri

Pritja e Vitit të Ri është një rast ideal që të grimoseni ndryshe nga mënyra se si atë e bëni zakonisht. Gjithçka është e lejuar, qoftë nëse përcaktoheni për lojë me ngjyra apo stile. Mirëpo, nëse nuk e keni menduar se në çfarë mënyre do të theksoni bukurinë tuaj me anë të grimi, kjo grimere është këtu që t’ju ndihmojë.

Shikojeni videon të cilën e ka bërë enkas për të gjitha femrat të cilat duan që të duken shumë bukur në natën më të çmendur të vitit.

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1547 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj