Buzkuqët më modernë

Nr. Referencës
RF173403
Titulli i njoftimit
Buzkuqët më modernë
Përshkrim

Lëreni pas klasiken, provoni ngjyrat çmendura të buzëkuqëve! Janë moderne, bëjnë të dukeni më të reja dhe shkojnë me kohën me diell…

Ngjyra e lëkurës është gjithmonë në trend
Ky është një opsion i shkëlqueshëm për femrat të cilat duan minimalizëm. Vendosni buzëkuq me ngjyrë që është e ngjashme me ngjyrën tuaj natyrale të buzëve. Në atë mënyrë buzët do të duken të theksuara, mirëpo jo edhe të jenë në plan të parë.

Në mes tjerave, për meshkujt më tërheqëse janë mu femrat me buzëkuq me ngjyrë lëkure.

Ngjyrat e frutave të malit janë hit
Kjo nuk është as ngjyra e kuqe, as rozë, e as vjollce, por diçka në mes. Kjo është ngjyra e frutave të malit, kurse tekstura e buzëkuqit mund të jetë edhe më intensive, diskrete apo e shkëlqyer, ashtu siç juve do t’ju pëlqejë.
Kjo nuancë shkon shkëlqyeshëm me secilin stil të grimit dhe me çfarëdo kombinimi të modës.

E kuqe koralore
Buzëkuqin me ngjyrë të kuqe koralore munden ta mbajnë edhe femrat ekstravagante, ato më të tërhequra, por edhe ato romantike. Ngjyra i përgjigjet edhe atyre me lëkurë më të mbyllur apo më të hapur, bruneve dhe bjondinave. Duket shumë bukur në lëkurë të rrezitur. Nëse jeni të lodhura, vendosni buzëkuq me ngjyrë të kuqe koralore, dhe për momentin do të dukeni më e freskët.

Pink dhe do të jeni në qendër të vëmendjes
Ngjyra në mes të rozës dhe asaj vjollce është ideale për femra të cilat duan që të jenë në qendër të vëmendjes. E cka është më e mira – ju rrin shumë bukur të gjitha llojeve të lëkurës. Nëse jeni përcaktuar për buzëkuq me këtë ngjyrë, grimi rreth syve le të jetë diskret. Gjithashtu, është moderne edhe nuanca vjollce e ndritshme.
Ajo më së shumti vjen në shprehje në tenin e mbyllur, mirëpo edhe ato me ten të hapur mund ta mbajnë pa problem

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1725 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj